ÇELİKASLAN OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.

  Çelikaslan ailesi ticaret hayatına 1974 yılında aile büyüğümüz merhum Bedri Çelikaslan ile oto yedek parça ticareti yaparak başlamıştır. Kardeş kuruluşumuz olan Çelikaslan Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1995 yılında Hacı Bedri Çelikaslan tarafından kurulmuş ve halen faaliyetine devam etmektedir.

  Oto elektrik aksamı dağıtımı yapan Çelikaslan otomotiv Mako Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş., İtalyan  markası olan  Magnetti Marelli, Alman markası olan BOSCH Elektrik,Fransız  markası  olan Valeo, Lucas ve ORS nin bayiliğini yapmaktadır. Bu faaliyetini Türkiye’nin 81 ilinde 3000’nin üzerinde müşteri potansiyeli ile 1974 yılından beri sektörde köklü bir şekilde devam ettirmektedir.

  ”Kalite ve müşteri memnuniyeti için yapılan harcama israf değildir” düşüncesinde olan şirketimiz her zaman dürüstlük ilkesinden vazgeçmeyeceğini 38 yıllık sektördeki geçmişi ve güçlü bayilikleri ile ispatlamıştır.

  Dürüst,ilkeli ,kaliteye  önem  veren ve müşteri memnuniyetini  ön  planda  tutan  ÇELİKASLAN ŞİRKETLER GRUBU  sizlerin  desteği  ile  300  kişiye  yakın  personeli bünyesinde  barındırmaktadır. Amacımız  bu sayıyı hep  birlikte daha  üstlere taşımaktır.

  "İtibar en büyük servettir” düşüncesini kendisine ilke edinen ,Çelikaslan Otomotiv geçmişten geleceğe koşulsuz müşteri memnuniyeti  esasına sıkı sıkıya bağlı kalıp sektörde ilklere imza atmayı taahhüt eder…